Home > ویزا
Viewed 42 times 5 Answers
0

ممکنه بگید برای دریافت ویزای کانادا، چه اسناد مالی میخواد؟ از گردش بانک خودم تا پدرم یا سند ماشین و اینا من زیاد اطلاعی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

2021-10-01 00:54:00 Canada ویزا #ماشین
5 Reply

سلام فایل راهنمای گروه رو مطالعه کنید. تو قسمت فایل ها هست.

2021-10-01 00:56:00

ممنونم مطالعه کردم? با این حساب، من از همین الان ها باید دنبال پول باشم برای fall 2020 چون گردش ۶ ماهه میخوان درسته؟ به پدرم باید بگم از الان ۳۰۰ ۴۰۰ تومن بریزه برام که شش ماهی هم بمونه؟

2021-10-01 01:03:00

شما بهتره ۶ ماه پول توی حسابتون باشه که خیالتون راحت باشه ریسک مالی ندارید. فقط حواستون باشه تاریخ افتتاح حسابتون جدید نباشه. اگر همراه دارید هزینه هاتون متفاوت میشه اما شما می تونید علاوه بر مبلغ خودتون ساپورتر هم ارائه کنید.

2021-10-01 01:05:00

ممنونم متوجه شدم? فقط دو تا سوال کوچیکم داشتم. ۱. اصولا اگه مثلا بیست هزار دلار لازمه، بهتره پنج هزار تا حساب خودمون باشه پونزده هزار تا ساپورتر یا برعکس؟ چون من فکر میکردم هر چی پول تو حساب خودمون بیشتر باشه بهتره ولی دیدم تو راهنما نوشته نتیجه عکس ممکنه بده. ۲. آیا گردش کمتر از ۶ ماه هم قبول می کنن؟

2021-10-01 01:07:00

۱.مقدار پول توی حسابتون بستگی به سابقه کارتون داره. اون پولی که توی حساب دارید باید با سابقه کاری و سن شما توجیه پذیر باشه. اگر سنتون کم باشه و سایقه کاری خاصی نداشته باشی بهتره ساپورتر بیشترین مبلغ رو بزاره اما برعکسش، خودتون هم می تونین ارائه بدین. ۲. بله شما گردش ۴ ماهه هم می تونین بدین توی cic گردش ۴ ماهه خواسته شده اما توی چک لیست آنکارا ۶ ماهه هم آورده شده. اگر می تونین ۶ ماهه ارائه کنید اگر نه ۴ ماه بهتر باشه تا ریسک مالی نداشته باشید.

2021-10-01 01:10:00

QAmon

Similar Question:

#ماشین
Ask a Question